Data 29 stycznia 2021Boom na farmy słoneczne i wiatrowe wciąż przed namiGDAŃSK – W 2020 r. w Europie po raz drugi w historii wiatr i słońce przyczyniły się do wytworzenia większej ilości energii elektrycznej niż w
Według badań Komisji Europejskiej kierowcy, którzy wykorzystują wskazówki Eco Drivingu cieszą się oszczędnościami rzędu 25-30%. Rocznie badany kierowca zaoszczędził ponad 1500 złotych. Poznań uczy swoich kiero
Informacja prasowaWarszawa, 11 lutego 2021 r.Postaw na kaszę! Zadbaj o zastrzyk energii na dzień dobry!Mimo wielu powodów by jeść kasze, ich potencjał wykorzystujemy w znikomym stopniu. Jak pokazuje badanie z 2016 r ., zreali
Napoje roślinne pełne smaku – bez laktozy i glutenuNapoje, czy też mleka roślinne od kilku lat zyskują coraz większą popularność. Wybieramy je głównie ze względu na nietolerancję laktozy bądź alergie pokarmowe, ale te
Badania unijne wskazują na poważne zagrożenie genetyki roślin arktycznych przez zmiany klimatuZespół austriackich, francuskich i norweskich naukowców odkrył w toku nowych, finansowanych ze środków unijnych badań, że temper
Dbam o środowisko ? wybieram ekogroszek! Z całą pewnością coraz intensywniej zajmuje nas temat ekologii, bowiem coraz bardziej zależy nam na ocaleniu wyjątkowych walorów środowiska naturalnego. Czy paliwa stałe można spala�
Znany już dobrze w Polsce producent toreb wielorazowych Greenbag – firma Gam, wprowadził na rynek nową markę Green Tommy oraz nowe wzory toreb składanych. Wprowadzenie nowej marki jest konsekwencją ciągłego rozwoju firmy,
Agencja reklamowa GreyTree z początkiem września rozpoczyna kolejne projekty dla branży farmaceutycznej, część nowych realizacji będzie wspierana przez Michała Galubińskiego, creative designera z wieloletnim doświadczeniem na
W okresie od 1995 roku do 2020 ślad węglowy branży ICT w przeliczeniu na jednego użytkownika zmniejszy się z 300 kg CO2e do 80 kg CO2e. Wykorzystanie usług teleinformatycznych i innych serwisów związanych z ICT (ang. …
Już wkrótce Dzień Ziemi. Z tej okazji Park Handlowy Bielany wspólnie z Fundacją Rosa i AG Eko organizują zbiórkę zużytego sprzętu RTV i AGD. To świetna okazja, by łatwo i legalnie pozbyć się elektrośmie